Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z zapowiedzianymi nowościami od Funko 0

San Diego Comic-Con 2022 był owocnym wydarzeniem dla każdego, kto oczekiwał na wieści o nadchodzących produkcjach z uniwersum Marvela. 23 lipca ujawniono plan prac nad różnymi filmami, a także pokazano efekt działań nad projektami rozpoczętymi jakiś czas temu. Jedną z ciekawszych nowinek okazał się zwiastun drugiej części Czarnej Pantery. 

Po nieoczekiwanej śmierci Chadwicka Bosemana fani z całego świata popadli w zadumę, co teraz stanie się z zapowiedzianym sequelem. Producenci musieli podjąć kroki, by przearanżować widowisko, mając na uwadze jak wyjątkowo kluczową rolę odegrał aktor w Marvel Cinematic Universe. Wakanda nagle straciła swojego przywódcę, swojego idola i z pewnością ktoś to jarzmo będzie musiał przejąć. W zwiastunie widzimy prawdopodobnie uroczyste pożegnanie T'challi. Trailer zapowiada więcej problemów i trudności, z jakimi będą się musieli zmierzyć mieszkańcy Wakandy. Na ekranie pojawia się Namor- pierwszy, książę Atlantydy, Cesarz Głębin, Władca Siedmiu Mórz i Najwyższy Dowódca Podmorskich Legionów. Wojna pomiędzy Atlantydą a Wakandą wisi w powietrzu. Pomiędzy kadrami spowitymi ogniem, a scenami prezentującymi ekspedycje podwodne, możemy dostrzec odwołania do T'challa. Najbardziej w oczy rzuca się jego portret z dopiskiem "Król i Pantera na zawsze żyją w nas". To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to kreacja mieszkańców Atlantydy i różnorodność ich strojów. Prócz Namora na ekranie zobaczymy także Ironheart. Zwiastun kończy się ujęciem nowej Czarnej Pantery. Jednak nie jest wiadome, kto przejmie tę rolę. Premiera filmu jeszcze w tym roku, bo 11 listopada 2022 roku.

Funko długo nie zwlekało z zapowiedzią produktów z wyżej wspomnianego filmu i zaprezentowało kilka ciekawych figurek POP! Vinyl. 

Na pierwszy ogień poleci Namor. Trailer jasno zapowiada opowiedzenie historii tej postaci, z fragmentami jego narodzin, dzieciństwa, koronacji i panowania. Funko postarało się, zadbawszy o ładną, szczegółową podstawkę, emitującą wzburzoną wodę. Ponadto sama sylwetka jak i dodatki odzieżowe władcy Atlantydy wyglądają obłędnie. W zapowiedzi pojawiła się też Namora, czyli kuzynka cesarza głębin. 

Dalej mamy Ironheart w dynamicznej pozie. Kobieta wznosi się w powietrze. Riri Williams z pewnością odegra istotną rolę w nadchodzącym filmie i z chęcią zobaczę jej potencjał, bo figurka prezentuje się znakomicie. 

Nie mogło również zabraknąć Okoye, czyli generała Dora Milaje i szefowej sił zbrojnych i wywiadu Wakandy. Tym razem w nieco mniej formalnym stroju, ale dalej wydaje się pełna powagi i roztropności.

Do zgarnięcia będą także: władca mórz Attuma, rozważna Królowa Ramonda, nadgorliwa Nakia, nieprzewidywalna Shuri w Sunbiro oraz wybuchowy M'Baku. 

Wszystkie figurki z lini standardowej pojawią się w Stworki Potworki! Wyczekujcie :) 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl