Hot Toys to renomowana firma produkująca wysokiej jakości figurki kolekcjonerskie, znane ze swojej precyzji w detalach, realistycznego wyglądu postaci oraz zaawansowanych możliwości ruchowych. Poniżej znajdują się przykłady kolekcjonerskich figurek Hot Toys:

  1. Gwiezdne Wojny (Star Wars): Hot Toys wyprodukowało wiele figurek związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen, obejmujących postacie zarówno z oryginalnej trylogii, jak i z nowszych filmów.

  2. Marvel Cinematic Universe (MCU): Figurki Hot Toys z postaciami z filmów Marvela są szczególnie popularne. Obejmują one superbohaterów i złoczyńców z różnych filmów MCU, takich jak Iron Man, Captain America, Thor, Spider-Man czy Thanos.

  3. Batman i DC Comics: Hot Toys stworzyło również imponujące figurki z postaciami z uniwersum DC Comics, zwłaszcza związane z postaciami Batmana, Jokera czy Wonder Woman.

  4. Terminator: Figurki oparte na postaciach z serii Terminator to kolejne dzieła Hot Toys, oferujące realistyczne odwzorowanie postaci takich jak Terminator T-800.

  5. Harry Potter: Hot Toys stworzyło również figurki z postaciami z serii książek i filmów o Harrym Potterze, prezentujące postacie takie jak Harry Potter, Hermiona Granger czy Ron Weasley.

  6. Inne filmy i gry: Firma produkuje również figurki z innych filmów i gier, np. postacie z serii "Piraci z Karaibów" czy "Metal Gear Solid".

Warto zauważyć, że figureki Hot Toys są zazwyczaj wydawane w skali 1:6, co oznacza, że są one około sześć razy mniejsze niż postacie, które reprezentują. Są to wyjątkowe, luksusowe produkty skierowane głównie do pasjonatów filmów, gier wideo i komiksów, którzy cenią najwyższą jakość i dbałość o detale w swoich kolekcjach.

Hot Toys

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl